رویه‌ بازگرداندن کالا

رویه بازگرداندن کالا

1_ محصولات اگر فقط پرو شده باشند و در وضعیت اولیه و کاملا نو باشند و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ‌پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، مارک، بارکد، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد، کفش‌ها در شرایطی که کفی کفش سالم و تمیز بوده، خط‌خوردگی و تا‌شدگی و از بین رفتن بوی طبیعی کفش اتفاق نیفتاده باشد، قابل تعویض هستند. کالا حتما با جعبه اصلی خود، فاکتور، اتیکت و بارکد کالا بازگردانی می‌شود.

۲_ اگر ایراد فیزیکی، زدگی یا پارگی داشته باشد یا اگر از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات داخل سایت مغایرت داشته باشد در اولین فرصت پس از دریافت کالا (حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا ) به پشتیبانی سایت اِیس‌مارکت (واتس‌اَپ، تلگرام، ایسنتاگرام) اطلاع دهید.

۳_ درخواست ثبت شده توسط کارشناسان بررسی و در صورت تأیید، هماهنگی‌های لازم جهت بازگشت با مشتری به عمل خواهد آمد. درخواست تعویض یا مرجوعی در صورتی پذیرفته می‌شود که محصولات تنها، پرو شده باشند و در وضعیت اولیه و کاملاً نو باشند. مراقب باشید هنگام پرو لباس لکه‌دار و رنگ‌پریده نشود، بوی عطر و بدن را به خود نگیرد. مارک، بارکد، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد. همچنین پوشیدن و تست کفش، روی سطح تمیز باشد، در صورتی که زیره کفش تمیز نباشد، دارای خط‌خوردگی و تاشدگی و بوی غیر‌طبیعی باشد، قابل بازگردانی نخواهد بود.

۴_ در نظر داشته باشید فاکتور ثبت شده یک بار قابلیت تعویض دارد، لذا دقت کافی در هنگام تعویض خرید داشته باشید. حتماً قبل اقدام با بازگردانی با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمائید.

۵_ پارچه خریداری شده به هیچ‌وجه قابل بازگردانی نیست مگر در صورت مغایرت با اطلاعات داخل سایت و یا داشتن مشکلات فیزیکی از جمله پارگی، ساییدگی و از این قبیل ایرادات، دلیل این امر افت ارزش پارچه پس از برش می‌باشد. لذا خواهشمند است در خرید کالای پارچه حداکثر اطمینان را حاصل فرمائید و پس از اطمینان کامل اقدام به خرید این محصول کنید.

۶_ درصورت خریداری کالا در زمان رویداد‌ها، پروموشن‌ها، حراج‌ها و هدیه همراه این اجناس تنها با عودت قیمت پرداخت شده قابل بازگردانی خواهند بود و اگر از هدیه همراه کالا استفاده شده باشد مبلغ هدیه از مبلغ کل کسر خواهد شد.

۷_ پس از بازگشت کالا به دست کارشناسان ما و تأیید توسط کارشناسان این تصمیم بر عهده کاربر خواهد بود که خواستار عودت مبلغ پرداختی باشد یا تعویض کالا که همه این مراحل از طریق پشتیبانی سایت به سرعت انجام خواهد گرفت.

۸_ در صورت تعویض کالا، هزینه رفت و برگشت بر عهده مشتری خواهد بود مگر در صورتی که مشکل از طرف سایت صورت گرفته باشد. به طور مثال ایرادات فیزیکی یا مغایرت در کالای ارسالی و کالای سفارش شده توسط کاربر. روال تعویض در حداقل زمان ممکن انجام خواهد شد.

۹_ لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار اِیس‌مارکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد، اِیس‌مارکت بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، اِیس‌مارکت تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

۱۰_ توجه داشته باشید که اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. در غیر اینصورت از بازپس‌گیری کالا معذوریم.

راه‌های ارتباط با پشتیبانی

واتس‌اَپ پشتیبانی
تلگرام پشتیبانی
برگشت کالا