اطلاعیه شروع کار سایت

اطلاعیه شروع فعالیت

بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضای محترم سایت ایس مارکت  می‌رساند سایت ایس مارکت از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۲۹/۵ شروع به کار کرده و بزودی با قرار گرفتن محصولات عملیاتی نیز می‌شود. سایت ایس‌ مارکت ضمن برخورداری از محصولات بروز و برند با بهره‌مندی از حضور افراد خبره، کار بلد و برجسته این زمینه در حوزه مد، پارچه، پوشاک و روتحتی به منظور ارائه خدمات به عموم مردم، شروع به کار نموده است. این مجوعه با استفاده از تکنیک‌های ارزیابی صنعت مد و فشن، شروع به فروش محصولات براساس آموخته‌های این زمینه، در جهت ارتقای کیفیت و رضایت مردم عزیز جامعه کشورمان کرده است. از علاقمندان همکاری در این مجموعه دعوت می‌شود جهت کسب اطلاعات بیشتر و دانستن شرایط  همکاری  به صفحه شرایط همکاری ما مراجعه فرمائید.

این مجموعه همواره سعی می‌کند در جهت رضایتمندی مشتریان اجناس با بهترین کیفیت و اصطلاحاً برند ارائه نماید و به شدت با عرضه کالاهای فیک مخالف است. همواره مجموعه ما تلاش می‌کند تا در کنار کیفیت بالا محصولات خود را با قیمت مناسب، با تنوع بالا و مطابق با سلیقه تمام افراد عرضه نماید . هم چنین علاقه‌مندان به مد، فشن، پارچه، پوشاک و رو تختی می‌توانند به صفحه مقالات ما مراجعه کرده و از مقالات ما در زمینه‌های مختلف استفاده کنند. این سایت به گونه‌ای طراحی شده تا افراد حتی با کم‌ترین  سطح اطلاعات به راحتی با مراجعه به منوی سایت به تمامی قسمت‌های سایت به راحتی دست یابند.

با عضو شدن در سایت ما گامی در جهت حمایت و پشتیبانی این سایت بردارید و از امکانات بیشتر در سایت استفاده نمایید. با حمایت و پشتیبانی شما عزیزان ما نیز تلاش ما بهبود خدمات و حتی عرضه خدمات جدید نیز خواهد بود در نتیجه پیشرفت سایت در کنار پیشرفت تجربه کاربر خواهد بود و این دو در یک جهت حرکت می‌کنند. کاربران در صورت بروز هر گونه مشکل می‌توانند به راحتی از طریق راه‌های ارتباطی این مشکلات را به ما اعلام کنند تا در جهت حل این مشکلات اقدام شود و همچنین این سایت از پیشنهاد سازنده شما نیز استفاده خواهد کرد.

 

 

 

 

دیدگاه‌ها ۰